top of page
  • Vrtané studny Liberec – Jizerské studny

Vyplatí se mít vlastní zdroj vody?

Voda nad zlato i tak by se dalo mluvit o vodě, kterou naše vrty zákazníkům přináší. Ne, že byste jste na ní mohli zbohatnout, ale vzhledem k trendu poslední doby, kdy ceny energií a to i vodného letí nahoru se investice do vlastní studny se vyplatí. Jen za poslední rok cena za kubík vody v libereckém kraji zvýšila o cca 17%… a to je dost !

Průměrná spotřeba vody v domácnosti je okolo 90 litrů na osobu za den, čtyřčlenná rodina tak za rok spotřebuje okolo 131 m3. Při dnešní ceně vody v libereckém kraji utratí ročně za vodu skoro 10.000,- Kč vč. DPH. Návratnost investice do vlastní studny (při úvaze, že by ceny za vodné další roky nestoupali - což se nestane), by se pak pohybovala okolo 15 let. Ale vzhledem k trendu rostoucím cen by to bylo dříve.

Nicméně je dobré zdůraznit, že za vodu ze studny už platit nebudete.

Související příspěvky

Zobrazit vše

Jaká je životnost vrtané studny?

V případě kvalitního provedení vrtu a správné péče by měla být životnost vrtané studny v podstatě neomezená. Životnost čerpací techniky a ostatní komponentů pak závisí na kvalitě vybraných produktů –

Co znamená vrtaná studna na klíč?

Vrtaná studna na klíč znamená, že pro vás vrtanou studnu zrealizujeme jako kompletní projekt – od vyhledání vody a vystrojení studny až k vyřízení potřebné dokumentace. K nové studni vám tedy zpracuje

Comments


JIZERSKÉ STUDNY

Přes 10 let pro Vás realizujeme vrtané studny v okrese Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily. Spolupracujeme i s řadou klientů za hranicemi Libereckého kraje.
 

Máte zájem o cenovou nabídku? Vyplňte poptávkový formulář, nebo nám napište na e-mail studny.rozporka@gmail.com.

DĚKUJEME ZA VAŠI POPTÁVKU.

bottom of page