top of page
  • Vrtané studny Liberec – Jizerské studny

Provádíme čištění vrtaných studní? Jaká je jeho cena?

Čištění vrtané studny je nedílnou součástí každého našeho projektu. Po dovrtání a takzvaném zapažení studny ji vždy důkladně vyčistíme speciálním vzduchovým výplachem – metodou „airlift“.


Každá studna představuje originální vodní dílo, a proto si zaslouží i individuální péči. Některé z nich nemusíme zbavovat kalů ani po letech užívání, někdy je naopak nutné provádět pravidelné čištění i u kvalitně provedených studní.


Někteří klienti si přejí studnu vyčistit jen preventivně nebo pro obnovení vodního proudu.

Pokud za námi přijdete kvůli zhoršující se kvalitě vody, vždy zjišťujeme její příčiny na základě podrobných rozborů a konzultací se specializovanou laboratoří.


Cena čištění vrtané studny se u nás obvykle pohybuje mezi sedmi a patnácti tisíci korunami. Ovlivňuje ji hloubka / rozsah čištění, ale především naše odborné posouzení aktuálního stavu.


Máte-li zájem o čištění vrtané studny, můžete nezávazně vyplnit poptávkový formulář nebo nám zavolat na číslo ✆ 732 926 656 a rádi s Vámi dohodneme další podrobnosti.
Související příspěvky

Zobrazit vše

Jaká je životnost vrtané studny?

V případě kvalitního provedení vrtu a správné péče by měla být životnost vrtané studny v podstatě neomezená. Životnost čerpací techniky a ostatní komponentů pak závisí na kvalitě vybraných produktů –

Co znamená vrtaná studna na klíč?

Vrtaná studna na klíč znamená, že pro vás vrtanou studnu zrealizujeme jako kompletní projekt – od vyhledání vody a vystrojení studny až k vyřízení potřebné dokumentace. K nové studni vám tedy zpracuje

Comments


JIZERSKÉ STUDNY

Přes 10 let pro Vás realizujeme vrtané studny v okrese Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily. Spolupracujeme i s řadou klientů za hranicemi Libereckého kraje.
 

Máte zájem o cenovou nabídku? Vyplňte poptávkový formulář, nebo nám napište na e-mail studny.rozporka@gmail.com.

DĚKUJEME ZA VAŠI POPTÁVKU.

bottom of page