top of page

Jizerské studny

Váš expert na vrtané studny

Za naší značkou Jizerské studny se skrývá rodinná firma bratrů Rozporků. Přes 10 let se zabýváme kompletní realizací vrtaných studní v okresech Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily. Spolupracujeme i s řadou klientů za hranicemi Libereckého kraje.
 

S vrtáním prvních studní začal náš táta Jiří Rozporka před více než 30 lety. Už jako děti jsme s ním mohli chodit do práce a nabírat tak první zkušenosti. Když jsme se pak v mládí rozhodovali, co dál dělat, „studnařina“ pro nás byla jasná volba. :) Jako první se do rodinného byznysu zapojil Jindřich Rozporka v roce 2012, o dva roky později i jeho bratr Jirka.

Vrtaná studna na klíč

 

Zásadní změna pro nás nastala s příchodem roku 2022, kdy jsme s bratrem vytvořili značku Jizerské studny, pořídili si vlastní vybavení a rozhodli se vydat vlastní cestou. Pod vlastní značkou jsme se mohli ještě více soustředit na kvalitně odvedenou práci, nadstandardní péči o zákazníka i použití kvalitních a moderních materiálů

 

Dnes pro vás umíme zařídit kvalitní vrtanou studnu na klíč jako kompletní projekt – od vytvoření konceptu studny přes první puštění vody u vás v domě až k vyřízení potřebné dokumentace a kolaudaci stavby.

Profesionálně a za rozumnou cenu, která vás nepotopí. 

 

Říká se, že voda je základ života, což pro ten náš platí dvojnásob. Nejvíce nás při práci motivuje dobrý pocit, že pomáháme lidem v různých životních situacích – ať už jen řeší problém s nedostatkem vody, nebo jejich studna hraje klíčovou roli při stavbě rodinného domu, rekonstrukci chalupy či realizaci firemního projektu. 

Jindřich Rozporka (31 let)

V oblasti vrtání studní podniká od roku 2012. Absolvoval Střední průmyslovou školu v Liberci (obor Dopravní stavby) a SPŠ stavební v Duchcově (obor Geotechnika). Od roku 2010 spolupracuje s projektanty v oblasti realizace vodohospodářských staveb.

Jiří Rozporka (34 let)

Živnostníkem v oboru vrtání studní je od roku 2014. Absolvoval Střední průmyslovou školu v Liberci (obor Dopravní stavby) a SPŠ stavební v Duchcově (obor Geotechnika). V letech 2007–2014 působil jako stavbyvedoucí v libereckých stavebních firmách.

Kdo jsme?

POPTÁVKA

Máte zájem o cenovou nabídku? Vyplňte poptávkový formulář, nebo nám napište na mail studny.rozporka@gmail.com.

DĚKUJEME ZA VAŠI POPTÁVKU.

bottom of page