top of page
  • Vrtané studny Liberec – Jizerské studny

Jakou minimální vydatnost studny garantujeme u našich projektů?

K námi realizovaným vrtaným studnám dáváme garanci technického provedení na 10 let. Většina firem na trhu nabízí svým zákazníkům garanci vody, která sotva dosahuje hodnot z projektových dokumentací a povolení vodoprávního úřadu.


Z našich zkušeností ale víme, že minimální vydatnost studny by měla být o něco vyšší než hodnoty uvedené v dokumentacích. Proto našim zákazníkům nabízíme vydatnost ve výši dvojnásobku projektových hodnot, kterou považujeme za minimální množství pro dokonalé fungování Vaší studny.

Související příspěvky

Zobrazit vše

Jaká je životnost vrtané studny?

V případě kvalitního provedení vrtu a správné péče by měla být životnost vrtané studny v podstatě neomezená. Životnost čerpací techniky a ostatní komponentů pak závisí na kvalitě vybraných produktů –

Co znamená vrtaná studna na klíč?

Vrtaná studna na klíč znamená, že pro vás vrtanou studnu zrealizujeme jako kompletní projekt – od vyhledání vody a vystrojení studny až k vyřízení potřebné dokumentace. K nové studni vám tedy zpracuje

Comments


Commenting has been turned off.

JIZERSKÉ STUDNY

Přes 10 let pro Vás realizujeme vrtané studny v okrese Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily. Spolupracujeme i s řadou klientů za hranicemi Libereckého kraje.
 

Máte zájem o cenovou nabídku? Vyplňte poptávkový formulář, nebo nám napište na e-mail studny.rozporka@gmail.com.

DĚKUJEME ZA VAŠI POPTÁVKU.

bottom of page