top of page
  • Vrtané studny Liberec – Jizerské studny

Provádíme také prohloubení studní novým vrtem?

Nejčastěji provádíme prohloubení kopaných studní. Pokud je to technický možné (můžeme stroj dostat nad studnu a její stav není ohrožující), dokážeme prohloubit kopanou studnu novým vrtem do potřebné hloubky.


Z vaší kopané studny se tak stává studna vrtaná – naší práci proto vždy předchází návštěva hydrogeologa, zpracování projektové dokumentace a zažádání o stavební povolení.


Prohloubení vrtaných studní děláme minimálně, a to pouze u vrtů o původní šířce alespoň 160 mm. Takových vrtů však není mnoho, protože často bývají velice nákladné a odporují vodárenské normě ČSN 75 5115.


U vrtaných studní Vám proto velmi doporučujeme provedení nového vrtu, čímž předejdeme všem možným komplikacím.

Související příspěvky

Zobrazit vše

Jaká je životnost vrtané studny?

V případě kvalitního provedení vrtu a správné péče by měla být životnost vrtané studny v podstatě neomezená. Životnost čerpací techniky a ostatní komponentů pak závisí na kvalitě vybraných produktů –

Co znamená vrtaná studna na klíč?

Vrtaná studna na klíč znamená, že pro vás vrtanou studnu zrealizujeme jako kompletní projekt – od vyhledání vody a vystrojení studny až k vyřízení potřebné dokumentace. K nové studni vám tedy zpracuje

תגובות


JIZERSKÉ STUDNY

Přes 10 let pro Vás realizujeme vrtané studny v okrese Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily. Spolupracujeme i s řadou klientů za hranicemi Libereckého kraje.
 

Máte zájem o cenovou nabídku? Vyplňte poptávkový formulář, nebo nám napište na e-mail studny.rozporka@gmail.com.

DĚKUJEME ZA VAŠI POPTÁVKU.

bottom of page